Neohodnoceno

Senzor měření teploty a vlhkosti

Zařízení měří teplotu v exteriéru a teplotu v interiéru s odchylkou +/-0,5 °C. Dále provádí sledování výkonu mrazničky, monitorování výkonu klimatizace, systém prevence bakterií Legionella – teplota, monitoring na vodovodním potrubí včetně implementace.

 

Skladem
Kód: 531
3 600 Kč 4 356 Kč včetně DPH
Kategorie: PRODEJ
Senzor měření teploty a vlhkosti
Odečet teploty

Kontaktní zařízení obsahuje až 5 vstupů, dle požadavků zákazníka, a detekuje stoupající i klesající hodnoty. Kromě detekce změny stavu je v zařízení k dispozici také periodický režim, který je schopen odeslat skutečný vstupní stav v datové části. Změna stavu může být zaznamenána na jednom nebo více monitorovaných vstupech.

Zařízení je napájeno baterií a životnost baterie byla optimalizována výběrem vysoce kvalitních a ultra výkonných komponentů až na 5 let při 6-ti odečtech hodnot/den.

Kryt je vyroben z vysoce kvalitního ABS plastu a byl navržen tak, aby splňoval IP65. Na vyžádání může být zařízení dodáno v krytí IP68, stejně tak, jako další specifikace dle požadavků zákazníka.

Sledování hodnot, práce s grafy a odběr událostí lze nastavit v software Adam. Info o používání software Adam a cenách vám poskytneme na vyžádání na níže uvedených kontaktech.

 

Zpět do obchodu