Neohodnoceno

Modul Adam - Strava

Jsem součástí software Adam a umím unikátní modul Strava pro firmy, školy i dodavatele cateringu.

Náš stravovací modul umí jednoduché menu, i složitou objednávku složenou z polévky, jídla, přílohy, její velikost, salátu a dalších ingrediencí. Pro strávníky, kuchyně i organizace je systém komfortní a nabízí nadstandard moderního stravování. 

Skladem
Kód: 85
Značka: Made by CHS.
150 Kč 182 Kč včetně DPH
Kategorie: Software Adam
Záruka: 2 roky

Stravovací systém Adam umí komplexně řídit provozy typu firemní kantýny, školy či domovy seniorů. Tento modul ocení pro svou jednoduchost i dodavatelé stravy.

Odpadá náročná evidence objednávek, vyúčtování strávníkům je jednoduché, přesné a online. I kuchyně má přesné a online informace o požadavcích na množství jídla. Objednávky lze provádět v systému prostřednictvím mobilu, tabletu či PC, nebo na dotykovém displeji přímo na místě. Strava je přiřazena ihned automaticky na účet strávníka. Změny či storna objednávek lze jednoduše provádět dle nastavených kritérií dodavatele stravy. Pokud to dodavatel stravy umožní, strávníkovi je nabídnuta možnost změny přílohy či redukce jejího množství. Nedochází tak k plýtvání jídlem. Systém rovněž nabízí organizaci jídlonosičů a eko obalů, aby nedocházelo k nadměrnému používání jednorázových obalů.

 


Pro více informací nás neváhejte kontaktovat. Kolegové mne tvoří každému na míru, proto je nutná osobní konzultace.

Uvedená cena je orientační za den. 

Vaši cenu Vám rádi sdělíme podle vaší poptávky.

Prezentace Adam sofware

Zpět do obchodu