Neohodnoceno

Modul Adam - Energie

Jsem součástí software Adam. Řešíte ve firmě spotřebu energií? Rádi byste měli vše pod kontrolou a preventivně zamezili zbytečným únikům? Cena zde uvedená je orientační. Vaši cenu vám rádi sdělíme podle zaslané poptávky.

Skladem
Kód: 87
Značka: Made by CHS.
150 Kč 182 Kč včetně DPH
Kategorie: Software Adam
Záruka: 2 roky

Evidujeme, hlídáme a aktivně pracujeme na automatizaci řízení energií. Za použití bezdrátových čidel můžeme měřit spotřebu energií třeba v každé místnosti, není třeba nic složitě instalovat. Stačí pouze čidlo připojit k danému měřiči a nastavit si odběr událostí přes sms nebo email.

Můžeme měřit jakoukoliv veličinu:

  • elektřinu
  • plyn
  • vodu
  • teplotu v budově
  • a mnoho dalšího

Hodnoty spotřeby se v Adamovi zapisují do grafu, který máte k dispozici online, a vy tak máte  přesný přehled o tom, jak spotřeba kolísá a okamžitě odhalíte případné úniky. Adam pracuje s nastavením energetických limitů a po jejich překročení aktivně koná. Lze například nastavit vypnutí klimatizace či topení při otevřeném okně. Systém dává do souvislostí různé hodnoty a události, jako např. sledování venkovní teploty vs vyšší spotřebu plynu a při překročení hodnot zasílá notifikace.


Pro více informací nás neváhejte kontaktovat. Kolegové mne tvoří každému na míru, proto je nutná osobní konzultace. Cena zde uvedená je orientační. Vaši cenu Vám rádi sdělíme podle vaší poptávky.

Prezentace Adam sofware

Zpět do obchodu