Neohodnoceno

Modul Adam - Docházka

Jsem součástí software Adam a jsem nadčasovým docházkovým systémem.

Zcela přesně eviduji příchody a odchody sosob za použití jakýchkoliv identifikačních prvků zaměstnance na terminálech vašich pracovišť, včetně docházky zadané mimo pracoviště. samozřejmostí je i bezdotyková docházka s měřením teploty procházejících osob.

 

Skladem
Kód: 78
Značka: Made by CHS.
150 Kč 182 Kč včetně DPH
Kategorie: Software Adam
Záruka: 2 roky

Zefektivním plánování směn, dovolené a volna všem pracovníkům a celý proces pohlídám. Hlídám také nepovolenou práci přesčas a umožním žádat o dovolenou odkudkoliv online. Automaticky tvořím přestávky a docházku rovnou předkládám ke schválení za všechny zaměstnance.

Umožňuji bezdotykovou docházku i z mobilního telefonu či určení přesné polohy místa zadávání docházky v mobilní aplikaci. Hlídám potvrzení a odsouhlasení provedených změn v docházce. Umožňuji zaokrouhlení počátku a konce docházky dle nastaveného diskriminantu, automatickou tvorbu přestávky s ohledem na potencionální faktickou přestávku.

Podám informace odpovědné osobě o práci přesčas, o víkendu, mimo směnu nebo o práci v noci a nechám docházku schválit. Odpovědná osoba má pak dál s docházkou možnost pracovat či ji upravovat. Výkazy, exporty, výstupy = samozřejmost.


Pro více informací nás neváhejte kontaktovat. Kolegové mne tvoří každému na míru, proto je nutná osobní konzultace.

Cena zde uvedená je orientační. 

Vaši cenu Vám rádi sdělíme podle vaší poptávky.

Prezentace Adam sofware

Zpět do obchodu